LAJMI I FUNDIT:

Kallëzim penal ndaj një personi nga Gostivari, ka dhunuar fëmijët e tij

Kallëzim penal ndaj një personi nga Gostivari, ka dhunuar fëmijët e tij

Policia në Gostivar ka paraqitur kallëzim penal kundër një personi për shkak të dhunës në familje.

Bëhet fjalë për B.B.(43), i cili dyshohet për kryerjen e veprës penale “lëndim trupor gjatë dhunës në familje”.

“Më 15 qershor 2024, pas një debati të mëparshëm verbal me fëmijët e tij, njëri prej të cilëve ishte i mitur, i akuzuari i sulmoi fizikisht dhe i lëndoi”, njofton MPB.


Në trend Lajme

Më shumë
Trump ose Harris, Nesho: S’do të kenë qasje si përpara në raport me stabilitetin e Kosovës

Trump ose Harris, Nesho: S’do të kenë qasje si përpara në raport me stabilitetin e Kosovës

Lajme
Tërmeti në Shqipëri, goditja e parë e fuqishme u shoqërua edhe nga dy lëkundje të tjera sizmike

Tërmeti në Shqipëri, goditja e parë e fuqishme u shoqërua edhe nga dy lëkundje të tjera sizmike

Lajme
Bislimi: Kryeministri serb ia bëri të qartë BE-së se nuk ka Marrëveshje Bazike

Bislimi: Kryeministri serb ia bëri të qartë BE-së se nuk ka Marrëveshje Bazike

Politikë
Këshilla se si të mbroheni gjatë shkarkimeve të rrufesë

Këshilla se si të mbroheni gjatë shkarkimeve të rrufesë

Lajme
Me aparatura të avancuara, hapet Spitali i Përgjithshëm “Rezonanca 2”

Me aparatura të avancuara, hapet Spitali i Përgjithshëm “Rezonanca 2”

Elfije Boletini
Dënohen me 39 vite e 6 muaj burgim dy të akuzuarit për vrasjen në Baks të Skenderajt

Dënohen me 39 vite e 6 muaj burgim dy të akuzuarit për vrasjen në Baks të Skenderajt

Drejtësi
Kalo në kategori