LAJMI I FUNDIT:

Kallëzim penal ndaj një mësuese në Berovë, ka keqtrajtuar një nxënës

Kallëzim penal ndaj një mësuese në Berovë, ka keqtrajtuar një nxënës
Foto: Ilustrim
Reklama

Policia ka bërë kallëzim penal ndaj një mësueseje nga Berova për shkak të ekzistimit të dyshimeve të bazuara për veprën penale “neglizhimi dhe keqtrajtimi i fëmijës së mitur”.

Bëhet fjalë për një mësuese 60-vjeçare nga fshati Smojmirovo.


“Me datën 7 qershor të këtij viti, e raportuari S.G.(60) nga fshati Smojmirovo, mësimdhënëse në një shkollë fillore në Berovë, gjatë orarit të punës, në ambientet e shkollës ka sulmuar verbalisht dhe fizikisht një të mitur në ambientet e shkollës”, njoftoi MPB Maqedoni.

Në trend Lajme

Më shumë
Vrasja e njërit prej të dyshuarve për grabitjen në Suharekë, deklarata e ministrit Sveçla dhe njohësve të sigurisë – të gjitha nga aksioni i Policisë së Kosovës

Vrasja e njërit prej të dyshuarve për grabitjen në Suharekë, deklarata e ministrit Sveçla dhe njohësve të sigurisë – të gjitha nga aksioni i Policisë së Kosovës

Lajme
Tha se Kosova është projekt i përkohshëm, Lushaku - Sadriu i reagon ministrit Aliu

Tha se Kosova është projekt i përkohshëm, Lushaku - Sadriu i reagon ministrit Aliu

Lajme
Shtetasit suedezë i morën me qera veturat Porsche dhe BMW në Aeroportin

Shtetasit suedezë i morën me qera veturat Porsche dhe BMW në Aeroportin "Adem Jashari", dhe nuk i kthyen më

Kronika e Zezë
Gruaja që u vra nga grabitësit në Prishtinë ishte shtetase e Suedisë, lajmi bën jehonë edhe në mediat atje

Gruaja që u vra nga grabitësit në Prishtinë ishte shtetase e Suedisë, lajmi bën jehonë edhe në mediat atje

Lajme
Vrasja e të dyshuarit për grabitjen në Suharekë, a reagoi sipas protokollit Policia e Kosovës?

Vrasja e të dyshuarit për grabitjen në Suharekë, a reagoi sipas protokollit Policia e Kosovës?

Siguri
Çitaku i drejtohet Aliut: Qeveritë janë të përkohshme, Kosova është e përjetshme

Çitaku i drejtohet Aliut: Qeveritë janë të përkohshme, Kosova është e përjetshme

Lajme
Kalo në kategori