LAJMI I FUNDIT:

Ka pushtuar rrjetet shoqërore: Shikoni sesi qeni i fshin me zell putrat para se të hyjë në shtëpi

Ka pushtuar rrjetet shoqërore: Shikoni sesi qeni i fshin me zell putrat para se të hyjë në shtëpi

Se kanakarët gjithsesi kujdesen për higjienën, ka treguar edhe një qenush shumë i kujdesshëm

Domethënë, para çdo hyrjeje në shtëpi, maltezeri fshin me zell putrat në rrogoz dhe vetëm pastaj futet brenda.

Kjo video është bërë virale në rrjetet shoqërore dhe shumica e kanë komentuar, transmeton Telegrafi.

“Kur qeni ka rutinë higjiene më të mirë se unë…”, shkruan në përshkrimin e videos.

Shumica në komentet e tyre kanë shkruar që qentë tyre bëjnë të njëjtën gjë me rastin e hyrjes në shtëpi”.

/Telegrafi/