0Shares

Juventusi është duke zhvilluar lojë të shkëlqyer kundër Tottenham.

‘Zonja e Vjetër’ është duke avancuar me rezultat 2-0.

Higuain përsëri ka shënuar fillimisht në minutën e 2-të, ndërsa pas shtatë minutash e ka shtuar epërsinë në 2-0.

Bernardeschi u ndal në mënyrë të palejuar nga Davis në zonë dhe gjyqtari tregoi në pikën e bardhë.

Higuain mori përsipër penalltinë dhe e shndërroi në gol. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)