0Shares

Këngëtari kanadez, Justin Beiber, duket se shumë shpejt do të kuptojë ndryshimin ndërmjet situatave kur gënjen një mësuese dhe kur gënjen njerëzit e ligjit.

Avokatët kanë akuzuar Justin Bieber se ka mashtruar për të shmangur një dhënie dëshmie. Artisti 22 vjeçar u ka thënë atyre që ishte i sëmurë dhe për këtë arsye nuk mund të paraqitej për dëshminë.

Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga yjet seksi shqiptare (Foto/Video)

Megjithatë, avokatët rrëfejnë se ai ka mashtruar pasi kanë në zotërimin e tyre video që tregojnë se Bieber nuk ishte sëmurë, por thjesht ishte shumë i zënë duke festuar.

Si u zbulua Justin Bieber në planin e tij të mashtrimit? Nga disa video të thjeshta në YouTube, të publikuara nga fansat e tij. Problemet e të qenit i famshëm janë këto dhe drejtësisë s’ke ku i ikë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)