Ajo ka qenë sportive me flokë të shkurtra dhe me stil në muajt e fundit.

Dhe Jessie J duket se ka dalë për të bërë një zbukurim të ri në sallonin e Benjamin në West Hollywood, shkruan Daily Mail.

33-vjeçarja u largua me me një stil interesant, pasi i ishte nënshtruar duarve të një parukiere.

Jessie ishte veshur me një tërësisht me të zezë, duke bashkuar një xhaketë me përmasa të mëdha me pantallona lëkur.

Për shkak të pandemisë coronavirus, Jessie nuk kishte harruar që të mbante edhe një maskë mbrojtëse.

Të enjten, Jessie tërhoqi vëmendjen e fansave të saj në një mënyrë të paharrueshme, kur në Instagram kishte ndarë një pamje të saj duke pozuar me bikini. /Telegrafi/