Jennifer Aniston iu dha pak kujdes flokëve të mërkurën, teksa u pa duke dalë nga një sallon flokësh në Beverly Hills me flokë të freskëta të arta.

53-vjeçarja i mbuloi flokët e saj bionde me një kapelë dielli me hapësirë të gjerë dhe zhveshi krahët e saj të tonifikuar dhe barkun e sheshtë me një bluzë të thjeshtë të zezë.

Ajo dukej se ishte në humor të mirë, pavarësisht mospërfilljes së saj të fundit për Emmy. Ndërkohë Reese Witherspoon , 46-vjeç, e cila luan me të në “The Morning Show” – festoi nominimin e saj të martën dhe u shpreh se ishte ‘e nderuar për t’u njohur’.

Reklama

Aniston e kombinoi pamjen e saj të thjeshtë me pantallona xhins të lehta me kyçin e këmbëve të mbështjellë për një pamje më trendi.

Reklama
Jennifer Aniston demonstron stilin e flokëve për të cilin nevojiten më pak se 20 sekonda Jennifer Aniston demonstron stilin e flokëve për të cilin nevojiten më pak se 20 sekonda

Ish-gruaja e Brad Pitt finalizoi veshjen e saj të ditës me rrokullisje me shpaka, të cilat shfaqnin pedikyrin e saj elegant dhe të kuq të ndezur.

Bukuroshja i mbrojti sytë nga dielli me një palë syze dielli të mëdha dhe mbante një çantë të zezë të vendosur mbi supe. /Telegrafi/