Nuk ka kurrë një moment të mërzitshëm kur bëhet fjalë për flokët e Jennifer Aniston – dhe tani ajo po u jep të gjithëve një vështrim se si i stilon ato.

Aktorja, e cila lansoi markën e saj të kujdesit të flokëve LolaVie në vitin 2021, postoi një video në Instagram të martën, duke demonstruar se si i përzien disa nga produktet për t’i mbajtur fijet e saj të duken bukur.

Në video, Aniston përdor lansimin më të fundit të markës, vajin e lehtë të flokëve, duke e përzier atë me zbutës dhe duke e aplikuar përzierjen në flokë të thatë “për pak më shumë shkëlqim”, thotë aktorja.

Reklama

Procesi zgjat më pak se 20 sekonda dhe i lë flokët e Aniston të lëmuar dhe me elegancë.

Reklama
Cili është sekreti i modelit të flokëve të Jennifer Aniston? Cili është sekreti i modelit të flokëve të Jennifer Aniston?

Që nga postimi, videoja e Aniston ka marrë më shumë se 1.5 milion shikime, me shumë njerëz — duke përfshirë disa të famshëm — të ngazëllyer për të provuar vetë vajin e ri. /Telegrafi/