LAJMI I FUNDIT:

“Je skuth dhe i pabesë” – nis një debat i ashpër në mes të Kristit dhe Luizit

“Je skuth dhe i pabesë” – nis një debat i ashpër në mes të Kristit dhe Luizit

Luiz Ejlli ngriti një ‘kurth’ për të dërguar në nominim vetën, Kristi Aliaj dhe Armaldon Kllogjeri.

Kristi është shprehur i zhgënjyer nga veprimi Luizit duke krijuar në debat të fortë me të mbrëmjen e kaluar.


Sipas Kristit, argumenti që Luizi dha në prime për ‘kurthin’ që i bëri atij dhe Armaldos, ishte i kot.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

“Nuk ka nevojë të tallesh prapë, the shumë gjëra tallëse. Të paktën të kishe përdorur një arsye tjetër”, tha Kristi.

Ndërsa, në një tjetër diskutim, Aliaj iu drejtua këngëtarit shkodran duke i përdorur fjalët ‘skuth’ dhe ‘i pavesë.

“Je treguar shumë skuth, me skutha dua të merrem, je treguar shumë i shëmtuar, populli do skutha si ti, nga e shtuna do të jap arsye të re, do të mësoj të argumentosh, do e rris nivelin tënd, atë që më bëre nuk ta harroj, je i pabesë”, u shpreh Kristi ndër tjera.

Olta merr mesazhin e veçantë nga bashkëshorti - në të ai përmend edhe Luizin
Lexo po ashtu Olta merr mesazhin e veçantë nga bashkëshorti - në të ai përmend edhe Luizin

Në anën tjetër, Luizi i kërkoi të ruajë qetësinë dhe mos të kalojë në ekstremitet.

@bigbrotheral2 #bigbrothervipalbania #bigbrotheralbania #luizejlli ♬ original sound – BBV Viral

Ndërkohë, përveç Kristi dhe Luizi në debat u përfshi edhe i nominuara tjetër Armaldo.

Kujtojmë që këtë të shtunë (18 mars) njëri nda ta pritet të largohet përfundimisht nga shtëpia e BBVA. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Magazina

"M'i bëj pak llogaritë kur u bë tremuajshe" - Sara Gjordeni përballet me kritika të ashpra për shtatzëninë e saj

Magazina
Kalo në kategori