8 marsi apo dita ndërkombëtare e gruas, në mbarë botën shënohet me aktivitete të ndryshme. Pikërisht për nder të ditës së gruas, GjirafaMall.com si qendra më e madhe tregtare e blerjeve online në vend, ju sjell super-zbritje deri në 40% në produkte të zgjedhura enkas për gruan.

Veshje, kozmetikë, lule, libra, parfume, syze e orë, janë vetëm disa nga produktet që mund ti bëni dhuratë vetvetes apo personave më të dashur.

Kozmetikë dhe Parfume

• Maskarë Bourjois 21 Black, 7.5 ml

• Buzëkuq Bourjois Rouge Velvet

• Parfum Eau de Toilette Calvin Klein All 50 ml

• Parfum Intense Burberry Her Intense 30 ml

 Veshje

• Çantë dore Tamaris Adelia

• Tuta sportive Reebok

• Atlete Reebok CL Lthr Crackle

•  Atlete Adidas Ultimamotion

Syze dhe orë

Orë dore Royal London

Orë dore Bentime

Syze dielli Ray Ban Uni Sex

Syze dielli Ray Ban Uni Sex

Libra

Vajza mjaft me shfajësime – Rachel Hollis

Teuta – Miras Martinovic

Të bëhesh – Michelle Obama

Nëna Terezë në poezinë bashkëkohore shqipe – Anton Nikë Berisha

Këto janë vetëm disa nga produktet me zbritje në GjirafaMall për nder të ditës së gruas. Për të shikuar të gjitha ofertat speciale, dhe për të porositur online klikoni KËTU

Në GjirafaMall, do të gjeni mbi 140.000 produkte nga 12 kategori, si veshmbathje, kozmetikë, libra, produkte shtëpiake e të tjera. Të gjitha këto produkte, mund ti porositni online, ndërsa pagesën e bëni pasi ta pranoni porosinë, me para në dorë apo kartelë bankare. Për çdo informatë shtesë, na kontaktoni përmes livechatit në webfaqen tonë www.gjirafamall.com, apo në numrin kontaktues +383 49 39 00 39!