LAJMI I FUNDIT:

Ishte duke e kryer një test të vozitjes, gruaja nga Argjentina përplaset në shtyllën e ndriçimit

Ishte duke e kryer një test të vozitjes, gruaja nga Argjentina përplaset në shtyllën e ndriçimit

Një aksident i pazakonshëm ka ndodhur në shtetin argjentinas gjatë një testi për patentë shofer.

Reklama

Pamjet nga kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur një grua 63 vjeçare nga Argjentina e përplasi veturën e saj gjatë një testi të vozitjes.

Ajo fillimisht voziti mbi trotuar, përpara se të përplasej me shpejtësi në një shtyllë ndriçimi dhe të rrotullohej së bashku me veturën e saj, shkruan BBC, transmeton Telegrafi.

Gruaja ka pësuar disa lëndime, por që këto lëndime nuk janë të rrezikshme për jetën e saj.

Mediat lokale raportuan se ajo është dërguar menjëherë në spital ku vazhdoi mjekimin e plagëve. /Telegrafi/