LAJMI I FUNDIT:

Iowa Great Dane u quajt qeni më i gjatë në botë me një lartësi prej afro një metër

Iowa Great Dane u quajt qeni më i gjatë në botë me një lartësi prej afro një metër

Great Dane i një familjeje të Iowa-s është emëruar qeni më i gjatë i gjallë në botë në një lartësi prej 96 centimetra.

“Kevin është mishërimi i gjigantit të butë”, tha pronarja Tracy Wolfe për Guinness World Records, transmeton Telegrafi.

“Në fakt, ai është i frikësuar nga shumica e gjërave. Ai është i tmerruar nga vakuumi. Ai nuk do ta lërë atë të vijë deri në 6 metra larg tij. Ai do të kërcejë dhe do të vrapojë për t’u larguar prej tij”, shtoi ajo.


Wolfe tha se aktivitetet e preferuara të Kevin përfshijnë dremitjen në divan dhe përqafimin me Wolfe, burrin e saj, Roger, dhe fëmijët e tyre, Alexander, 12 vjeç dhe Ava, 10. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një grua shtatzënë

Një grua shtatzënë "kapi" burrin me dashnoren e tij në plazh - befason reagimi i tyre

Interesante
Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Fun
Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Kur ta shikoni këtë imazh, do të shkriheni së qeshuri - shikoni se ku ka gjetur hije kjo grua

Fun
Telefoni ra në një kafaz me majmunë dhe lëvizja e njërës prej kafshëve befasoi njerëzit

Telefoni ra në një kafaz me majmunë dhe lëvizja e njërës prej kafshëve befasoi njerëzit

Fun
Trendi i ri i mbështetësve të Trumpit - fasha si aksesor në vesh

Trendi i ri i mbështetësve të Trumpit - fasha si aksesor në vesh

Interesante
Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u

Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u "gëlltit" nga rëra

Fun
Kalo në kategori