Burri i paemëruar ka mbetur me lëndime dhe i turpëruar, derisa po përpiqej të hidhej në një pishinë që nuk dihet se ku ndodhet.

I inkurajuar nga të pranishmit që të kërcejë, pesha tij bëri që t’i thyhet dërrasa nën këmbë dhe të bie në ujë në mënyrë aspak elegante, transmeton Telegrafi.

“Kam frikë”, ka thënë ai shkurt, por e kishte të pamundur të kthehej prapa, pasi e thërrisnin dhe i jepnin mbështetje morale.

Videoja që është bërë virale, i shfaqë edhe të qeshurat e tyre në sfond, pasi ndodhi momenti dramatik, që besohet se e la vetëm me lëndime të lehta. /Telegrafi/