0Shares

Çdo telefon i mençur e ka të integruar një opsion, të quajtur panoramik, për realizimin e fotografive.

Ky opsion i ndihmon përdoruesit që të fusin brenda imazhit të fotos sa më tepër pjesë nga ambienti që i rrethon, transmeton tch.

Por nëse nuk e lëviz ashtu siç duhet dorën atëherë rezulton të dështosh dhe të krijosh imazhe të çuditshme dhe argëtuese.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)