LAJMI I FUNDIT:

Imami që varrosi Jasharajt shpërthen në lot gjatë emisionit (Video)

Imami që varrosi Jasharajt shpërthen në lot gjatë emisionit (Video)

Imami Osman Musliu mes lotëve ka rrëfyer momentet e vështira që ka përjetuar në varrimin e 22 anëtarëve të familjes Jashari.

Reklama

Musliu me plot emocione ka treguar ekskluzivisht në Info Magazine të Klan Kosovës kur e ka kuptuar momentin që Hamëz Jasharit i janë vrarë të gjithë fëmijët.

Imami ka treguar poashtu se në atë moment ka qarë, ashtu si i ka ndodhur edhe sot në studion e Klan Kosovës.

Për gjithë përjetimin e tij se kur i ka parë të gjitha kufomat, dhe gjithë rrëfimin e tij mes lotëve mund ta ndiqni më poshtë:

Në trend Lajme

Më shumë
DASH: Presim që Serbia të vazhdoj me hapat për de-përshkallëzim, përfshirë këtu tërheqjen e vazhdueshme të forcave nga kufiri me Kosovën

DASH: Presim që Serbia të vazhdoj me hapat për de-përshkallëzim, përfshirë këtu tërheqjen e vazhdueshme të forcave nga kufiri me Kosovën

Lajme
Nga plani i Vuçiqit për veriun deri te kërkesa e Kosovës për ekstradimin e Radoiçiqit - politikani serb zbulon bisedën që kishte kohë më parë me Kurtin për “Zajednicën”

Nga plani i Vuçiqit për veriun deri te kërkesa e Kosovës për ekstradimin e Radoiçiqit - politikani serb zbulon bisedën që kishte kohë më parë me Kurtin për “Zajednicën”

Lajme
Radoiçiq lirohet nga paraburgimi, gjykata serbe ia ndalon shkuarjen në Kosovë

Radoiçiq lirohet nga paraburgimi, gjykata serbe ia ndalon shkuarjen në Kosovë

Lajme
Osmani dhe Vuçiq në samitin e liderëve evropianë në Spanjë, a mund të aranzhohet takim mes tyre?

Osmani dhe Vuçiq në samitin e liderëve evropianë në Spanjë, a mund të aranzhohet takim mes tyre?

Lajme
Lëvizja pa viza nga 1 janari - Ambasada Gjermane del me njoftim, tregon se në cilat raste mund t'ju refuzohet hyrja

Lëvizja pa viza nga 1 janari - Ambasada Gjermane del me njoftim, tregon se në cilat raste mund t'ju refuzohet hyrja

Lajme
Maliqi për sulmin në veri: Inteligjenca e NATO-s me gjasë ia dha informatën me kohë PK-së për grupin terrorist

Maliqi për sulmin në veri: Inteligjenca e NATO-s me gjasë ia dha informatën me kohë PK-së për grupin terrorist

Lajme
Kalo në kategori