LAJMI I FUNDIT:

Ia drejtoi revolen policisë para bankës qendrore të Amsterdam, vritet sulmuesi pas aksionit policor (Video)

Ia drejtoi revolen policisë para bankës qendrore të Amsterdam, vritet sulmuesi pas aksionit policor (Video)

Policia holandeze ka vrarë një sulmues në afërsi të bankës qendrore në Amsterdam të Holandës.

Reklama

Ai është neutralizuar pas një përleshje ku kanë marrë pjesë forca të shumta të policisë, transmeton Telegrafi.

Ai është vrarë rreth orës 19, dhe e gjitha ndodhi pasi ai ia drejtoi revolen forcave policore.

Mediat lokale raportojnë se të gjitha rrugët në afërsi të vendit ku ka ndodhur ngjarja, janë bllokuar për shkaqe sigurie. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë

"A ka borë, ministër?", rrëfimi i Radoiçiqit është një moment i mirë për të kujtuar se si gënjente Daçiqi

Serbia
Kush është avokati që po e mbron Milan Radoiçiqin - ai dikur kishte punuar në Gjykatën e Pejës

Kush është avokati që po e mbron Milan Radoiçiqin - ai dikur kishte punuar në Gjykatën e Pejës

Serbia
Ky është njeriu fatlum që fitoi lotarinë amerikane prej 2.26 miliardë euro - bëhet e ditur se sa para deri më tani ka shpenzuar

Ky është njeriu fatlum që fitoi lotarinë amerikane prej 2.26 miliardë euro - bëhet e ditur se sa para deri më tani ka shpenzuar

Amerika
Abazoviq: Këta njerëz janë në krye të piramidës kriminale

Abazoviq: Këta njerëz janë në krye të piramidës kriminale

Mali i Zi
Tanket “Abrams” arrijnë në Ukrainë - disa karakteristika të mjetit luftarak amerikan

Tanket “Abrams” arrijnë në Ukrainë - disa karakteristika të mjetit luftarak amerikan

Evropa
Sheshel për aktakuzën e re të Hagës: Jam gati të shkoj vullnetarisht, por me një kusht

Sheshel për aktakuzën e re të Hagës: Jam gati të shkoj vullnetarisht, por me një kusht

Serbia
Kalo në kategori