0Shares

Andy Newell ka humbur kontrollin në një Ferrari 250 GTO/64, derisa po merrte pjesë në një garë që u zhvillua në Sussex të Anglisë.

Me këtë rast, ai i ka shkaktuar dëme të mëdha veturës së vjetër dhe të rrallë, që besohet të jenë të pariparueshme, transmeton Telegrafi.

Më poshtë mund të shihni përplasjen që ka bërë, derisa përpiqej të tejkalonte një Corvette Stingray dhe një Ferrari 250 LM.

Pasi nuk mundi të qëndronte në shteg, është larguar duke vozitur ngadalë nëpër barë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)