LAJMI I FUNDIT:

Huawei Mate 9 sjell kamera me 20MP?

Huawei Mate 9 sjell kamera me 20MP?

Me sa duket, modeli i ri i Mate 9 nga Huawei do të jetë lansohet në dhjetor dhe pajisja thuhet se do të vijë me disa specifika mbresëlënëse.

Një promo e Mate 9 që ka rrjedhur online ka zbuluar se pajisja do të vijë me kamerë të dyfishtë rej 20MP në anën e pasme.

Pajisja është thënë se gjithashtu ka për të ardhur me një procesor të ri, me Kirin 960 dhe ne mund të pritet që i njëjti të ketë RAM më shumë se modeli aktual, ndoshta 6GB RAM.

Mate 9 do të shfaqë një ekran prej 6 inç si Mate 8 dhe një zgjedhje e opsioneve për hapësirë të brendshme për ruajtjen e të dhënave.

Ende nuk dihet se sa mund të kushtojë modeli i ri i telefonit nga kompania kineze Huawei.


Në trend Teknologji

Më shumë
Dhoma e Përfaqësuesve të SHBA-së formon task forcën, për të adresuar shqetësimet lidhur me inteligjencën artificiale

Dhoma e Përfaqësuesve të SHBA-së formon task forcën, për të adresuar shqetësimet lidhur me inteligjencën artificiale

Teknologji
Rregullat për ‘fotografimin’ e ekranit në WhatsApp po ndryshojnë

Rregullat për ‘fotografimin’ e ekranit në WhatsApp po ndryshojnë

Teknologji
Një truk i fshehur i Google Maps - që shumë pak njerëz e dinë

Një truk i fshehur i Google Maps - që shumë pak njerëz e dinë

Teknologji
Fshini menjëherë këto aplikacione, vjedhin të dhënat bankare – janë shkarkuar 200 mijë herë

Fshini menjëherë këto aplikacione, vjedhin të dhënat bankare – janë shkarkuar 200 mijë herë

Teknologji
Kodi sekret në WhatsApp: A e dini se çfarë do të thotë nëse ju merrni mesazhin

Kodi sekret në WhatsApp: A e dini se çfarë do të thotë nëse ju merrni mesazhin "14643"?

Teknologji
Aplikacionet me të cilat do të gjeni menjëherë titullin e këngës që jeni duke e dëgjuar (Foto)

Aplikacionet me të cilat do të gjeni menjëherë titullin e këngës që jeni duke e dëgjuar (Foto)

Teknologji
Kalo në kategori