0Shares

Juvenusi ka kaluar në epërsi përballë Tottenhamit që në minutën e dytë.

Ndeshja e vlefshme për 1/16 e Ligës së Kampionëve mes Juves dhe Spurs është zhbllokuar menjëherë.

Pjanic dhuroi një asistim të bukur për Higuain i cili nga afërsia shënoi për 1-0.

Gol ishte shumë i bukur pasi aksioni ishte i shkëlqyer.

Zonja e Vjetër në një epërsi të rëndësishme që në fillim të ndeshjes. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)