LAJMI I FUNDIT:

Hidhet nga kati i pestë, humb jetën 85-vjeçari në Korçë

Hidhet nga kati i pestë, humb jetën 85-vjeçari në Korçë

Një 85-vjeçar ka ndërruar jetë në spitalin e Korçës pasi është hedhur nga kati i pestë i banesës së tij. Ai u transportua me urgjencë në gjendje të rëndë por fatkeqësisht nuk ka mundur të mbijetojë.

Reklama

Ngjarja ka ndodhur këtë të mërkurë, në lagjen numër tre në Korçë.

Skënder Muçollari ka tentuar edhe më herët të vetëvritet. Në momentin e ngjarjes 85-vjeçari ka qenë vetëm në banesë.

Mësohet se ai vuante nga skleroza. /Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
Kurti për situatën në veri: S'kam marrë ultimatum - gjërat nuk zgjidhen me trysni

Kurti për situatën në veri: S'kam marrë ultimatum - gjërat nuk zgjidhen me trysni

Lajme
Mustafa: Në vitin 2020 prishëm koalicionin me VV-në për të evituar konfrontimin me ShBA-të, vepruam mirë por e paguam shtrenjtë

Mustafa: Në vitin 2020 prishëm koalicionin me VV-në për të evituar konfrontimin me ShBA-të, vepruam mirë por e paguam shtrenjtë

Lajme
Të gjitha vendimet që u morën në mbledhjen e Qeverisë

Të gjitha vendimet që u morën në mbledhjen e Qeverisë

Lajme
'Trupin e treta në acid', gjenden pas 9 vitesh eshtrat e shqiptares së zhdukur

'Trupin e treta në acid', gjenden pas 9 vitesh eshtrat e shqiptares së zhdukur

Lajme
Nga masat e ashpra për Kosovën te shpallja “non grata” për Kurtin dhe Sveçlën, Euronews Albania publikon pikat e sanksioneve të mundshme

Nga masat e ashpra për Kosovën te shpallja “non grata” për Kurtin dhe Sveçlën, Euronews Albania publikon pikat e sanksioneve të mundshme

Lajme
Mbi 31 mijë lindje brenda dhe jashtë Kosovës gjatë vitit të kaluar - këta janë emrat më të përdorur

Mbi 31 mijë lindje brenda dhe jashtë Kosovës gjatë vitit të kaluar - këta janë emrat më të përdorur

Sociale
Kalo në kategori