LAJMI I FUNDIT:

Korçë

227 Artikuj

Mungesa e tregut për prodhime bujqësore, fermerët protestë në Maliq

Mungesa e tregut për prodhime bujqësore, fermerët protestë në Maliq

Shqipëri
Të shtëna me armë në Korçë, 71-vjeçari neutralizohet pas dy orësh nga forcat RENEA

Të shtëna me armë në Korçë, 71-vjeçari neutralizohet pas dy orësh nga forcat RENEA

Shqipëri
I moshuari që qëlloi me armë refuzon të dorëzohet, RENEA mbërrin në Korçë

I moshuari që qëlloi me armë refuzon të dorëzohet, RENEA mbërrin në Korçë

Shqipëri
Të shtëna me armë në Korçë, evakuohen banorët

Të shtëna me armë në Korçë, evakuohen banorët

Shqipëri
Korçë, 19-vjeçarja franceze lind fëmijën e saj në autoambulancë

Korçë, 19-vjeçarja franceze lind fëmijën e saj në autoambulancë

Shqipëri
Ndërron jetë 49-vjeçarja që i vuri flakën vetes dhe u hodh nga ballkoni në Korçë

Ndërron jetë 49-vjeçarja që i vuri flakën vetes dhe u hodh nga ballkoni në Korçë

Shqipëri
Ngjarje e rëndë në Korçë, gruaja lyhet me benzinë, i vë flakën vetes dhe hidhet nga ballkoni

Ngjarje e rëndë në Korçë, gruaja lyhet me benzinë, i vë flakën vetes dhe hidhet nga ballkoni

Shqipëri
Përfshihet nga flakët stadiumi “Skënderbeu” në Korçë

Përfshihet nga flakët stadiumi “Skënderbeu” në Korçë

Shqipëri
Zbulime të reja arkeologjike në Korçë, dëshmi të një vendbanimi

Zbulime të reja arkeologjike në Korçë, dëshmi të një vendbanimi

Shqipëri
SPAK zbulon lidhjen e ministrit të Mbrojtjes me dyshen Zoto-Mërtiri

SPAK zbulon lidhjen e ministrit të Mbrojtjes me dyshen Zoto-Mërtiri

Shqipëri
Po furnizohej me karburant, merr flakë automjeti në Korçë: Babë e bir pësojnë djegie në trup

Po furnizohej me karburant, merr flakë automjeti në Korçë: Babë e bir pësojnë djegie në trup

Shqipëri
Theu arrestin shtëpiak dhe dyshohet se sulmoi fizikisht vjehrrën, arrestohet 47-vjeçari në Korçë

Theu arrestin shtëpiak dhe dyshohet se sulmoi fizikisht vjehrrën, arrestohet 47-vjeçari në Korçë

Shqipëri
Nis vjelja e qershive në Korçë, tregtarët të kënaqur me prodhimin e bollshëm

Nis vjelja e qershive në Korçë, tregtarët të kënaqur me prodhimin e bollshëm

Shqipëri
Goditet baza e prodhimit të dokumenteve false në Korçë, falsifikonin letra për kalimin e drogës në Angli – arrestohet IT-ja e Gjykatës së Korçës

Goditet baza e prodhimit të dokumenteve false në Korçë, falsifikonin letra për kalimin e drogës në Angli – arrestohet IT-ja e Gjykatës së Korçës

Shqipëri
Kapen me 10 kilogramë drogë, arrestohen dy persona në Korçë

Kapen me 10 kilogramë drogë, arrestohen dy persona në Korçë

Shqipëri
Përplasi për vdekje këmbësorin në vitin 2014, arrestohet 65-vjeçari në Elbasan pas 10 vitesh në arrati

Përplasi për vdekje këmbësorin në vitin 2014, arrestohet 65-vjeçari në Elbasan pas 10 vitesh në arrati

Shqipëri
Borë në prill, në Dardhë të Korçës u desh ndërhyrja e borë pastrueseve

Borë në prill, në Dardhë të Korçës u desh ndërhyrja e borë pastrueseve

Shqipëri
Gjendet i pajetë trupi i një emigranti në Drenove të Korçës

Gjendet i pajetë trupi i një emigranti në Drenove të Korçës

Shqipëri
Llogaritën në mënyrë të paligjshme taksën për komplekset luksoze, pezullohen nga detyra 4 zyrtarë të bashkisë Korçë

Llogaritën në mënyrë të paligjshme taksën për komplekset luksoze, pezullohen nga detyra 4 zyrtarë të bashkisë Korçë

Shqipëri
Rrahën me shkopa bejsbolli 30-vjeçarin, lirohen nga burgu katër agresorët në Korçë

Rrahën me shkopa bejsbolli 30-vjeçarin, lirohen nga burgu katër agresorët në Korçë

Shqipëri
Rrahën me shkopinj bejsbolli në tentativë për ta vrarë të riun në Korçë, arrestohen katër autorët

Rrahën me shkopinj bejsbolli në tentativë për ta vrarë të riun në Korçë, arrestohen katër autorët

Shqipëri
Korçë, katër persona rrahin 30-vjeçarin

Korçë, katër persona rrahin 30-vjeçarin

Shqipëri
Mbante 22 kilogramë kanabis në banesë, arrestohet 48-vjeçari në Korçë

Mbante 22 kilogramë kanabis në banesë, arrestohet 48-vjeçari në Korçë

Shqipëri
Kapen 51 kg drogë në Korçë, arrestohet i dyshuari që do ta transportonte drejt Greqisë dhe dy bashkëpunëtorët e tij

Kapen 51 kg drogë në Korçë, arrestohet i dyshuari që do ta transportonte drejt Greqisë dhe dy bashkëpunëtorët e tij

Shqipëri


mob5