Ata janë ndër çiftet më të njohura të botës së shoubizit shqiptar.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tash e sa kohë po vazhdojnë të relaksohen para se të fillojë sezona e tyre e angazhimeve.

Çifti gjatë ditëve të para të pushimeve kanë zgjedhur qytetin britanik të Londrës teksa po qëndrojnë pranë një hoteli në afërsi të pallatit të Kensingtonit.

View this post on Instagram

🧡💚

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Jun 17, 2019 at 12:29pm PDT

Dyshja po vazhdon të publikojë imazhe të ndryshme në llogarinë personale në Instagram teksa kanë shkaktuar spekulime në mesin e fansave të tyre.

Bukuroshja dhe këngëtari shihen teksa kanë vendosur duart e tyre në barkun e prezantueses, e cila ka shkaktuar komente se janë duke pritur të bëhen prindër.

Ndryshe, Geti e Marina ka tashmë dy vite të martuar, ku lidhjen e tyre e kurorëzuan me një festë të madhe në shtator të 2017-s. /Telegrafi/