0Shares

Është hapur konkursi plotësues për pranimin e studentëve të rinj për studimet themelore në Universitetin e Prishtinës, për vitin akademik 2017/2018.

2,461 studentë të rregullt dhe 634 studentë më korrespondencë do të mundë të bëhen pjesë e UP-së.

Për më shumë, klikoni: KËTU. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)