Një femër nga fshati Bradash i Podujevës është arrestuar pasi që e njëjta në rrjetin social “instagram” ka hapur një llogari, ka publikuar foto duke bërë komente dhe shkrime banale në emër të viktimës femër K/Shqiptare.

E dyshuara pas intervistimit me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes. /Telegrafi/