LAJMI I FUNDIT:

Hallakate vjen me GIVEAWAY!!!

Hallakate vjen me GIVEAWAY!!!

Hallakate është agjencia e parë pure-play në Kosovë që ofron shërbime të specializuara për krijimin, zhvillimin dhe menaxhimin e prezencës suaj në media sociale.

Kështu, Hallakate po vazhdon iniciativën për të kontribuar në avancimin e aftësive profesionale të të rinjve në vendin tonë.

Hallakate po ofron mundësinë për dy studentë marketingu që të ndjekin falas trajnimin për menaxhimin e rrjeteve sociale nga Valon Canhasi – Drejtor ekzekutiv i Hallakate-s.

Ky Giveaway ka vlerën e 500 eurove në total dhe vlen për tërë territorin e Kosovës.

A don me fitu?

Këta janë pak hapat që duhesh me i ndjekë:

Hapi 1: Bëja “follow” @hallakate -s në Instagram!

Hapi 2: Bëja 3 njerëzve “tag” në këtë postim! Edhe u kry!

View this post on Instagram

A post shared by Hallakate (@hallakate)

Me 14 maj, në ora 12:00 do të zgjedhen dy fitues në mënyrë të rastësishme përmes Comment Picker.

Të përzgjedhurit do të kontaktohen në Instagram në llogarinë me të cilën kanë bë “follow” faqen dhe që kanë komentu në postimin tonë për Giveaway.

Paçi fat!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Qytetari tregon tavolinën e ushqimit të mbushur me produkte cilësore vendore

Qytetari tregon tavolinën e ushqimit të mbushur me produkte cilësore vendore

Ekonomi
A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

A ju besohet se këto fotografi janë realizuar në Kosovë? Mahnituni nga dizajni i jashtëm dhe i brendshëm i Renault Austral

Auto Mita
Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Dyshohet se domatet e importuara nga Shqipëria përmbajnë sasi të hormoneve, AUV në pritje të rezultateve laboratorike

Jehona Hulaj
Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

CITY College
Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Qeveria miraton Projektligjin për Fondin Sovran, Kurti: Do të jetë bërthama e sovranitetit tonë ekonomik

Ekonomi
Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House organizon konferencën e parë për digjitizimin dhe digjitalizimin e dokumenteve

Art House
Kalo në kategori