LAJMI I FUNDIT:

Hajni që vodhi mbi 100 telefona në festival, zbulohet përmes një aplikacioni (Foto)

Hajni që vodhi mbi 100 telefona në festival, zbulohet përmes një aplikacioni (Foto)

Reinaldo De Hesus Hanao është kapur në festivalin Coachella, që po zhvillohet në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara pasi kishte vjedhur mbi 100 telefona.

Reklama

Vizitorët që vërejtën se janë plaçkitur, njoftuan menjëherë forcat e rendit, por disa prej tyre aktivizuan aplikacionin e Apple, që gjen telefonin e humbur, transmeton Telegrafi.

Telefonat e vjedhur në festival

Përmes Find My Phone, u gjetën disa iPhone si dhe u zbulua personi që kishte në çantë gjërat e vjedhura.

Derisa disa prej viktimave iu janë kthyer telefonat, të tjerat janë ekspozuar dhe pritet që pronarët e tyre  të shkojnë dhe t’i marrin. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Britanikja tregon se sa para shpenzon burri i saj 'sheik' për të në një ditë

Fun
Dalin në ankand shishet e mbushura me

Dalin në ankand shishet e mbushura me "uiskin skocez më të vjetër në botë" - çmimi për shishe është 11,500 euro

Interesante
Pronari tregoi një truk të zgjuar me të cilin e bindi qenin të dilte për shëtitje

Pronari tregoi një truk të zgjuar me të cilin e bindi qenin të dilte për shëtitje

Fun
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Vizitorët e parkut në Meksikë

Vizitorët e parkut në Meksikë "ngrinë në vend" kur ariu i ndërpreu piknikun - pamjet u bënë virale në internet

Virale
Përdoruesi në TikTok ka një paralajmërimin të tmerrshëm për ‘shenjat e vogla’ në letrat e tualetit tek banjat publike

Përdoruesi në TikTok ka një paralajmërimin të tmerrshëm për ‘shenjat e vogla’ në letrat e tualetit tek banjat publike

Virale
Kalo në kategori