LAJMI I FUNDIT:

Hailey Bieber shkëlqen teksa promovon linjën e saj të kujdesit të lëkurës Rhode pas fitores ligjore

Hailey Bieber shkëlqen teksa promovon linjën e saj të kujdesit të lëkurës Rhode pas fitores ligjore

Hailey Bieber të dielën hyri në Instagram me foto mahnitëse të saj në një promovim për linjën e saj të kujdesit të lëkurës, Rhode.

25-vjeçarja e cila është e martuar me superyllin e muzikës, Justin Bieber, postoi një foto të profilit të saj me mbishkrimin: “Lëngu i lustrimit peptid nga Rhode do të kthehet nesër në orën tetë të mëngjesit. Sasi të kufizuara tani për tani, por të tjera do të vijnë shumë shpejt”.

Në imazh, bukuroshja e lindur në Tucson, Arizona, kapi flokët e saj ngjyrë kafe ndërsa kishte vendosur një palë vathë ari rrethor.


Në një shkrepje të dytë, Hailey u pa e ulur në atë që dukej të ishte një dush, ndërsa mbante në dorë produktin.

Hailey Bieber paditet për linjën e produkteve “Rhode”
Lexo po ashtu Hailey Bieber paditet për linjën e produkteve “Rhode”

Postimet e mediave sociale erdhën në mes të vazhdimeve ligjore rreth markës së bukurisë, pasi ajo u padit nga pronarët e një marke tjetër të quajtur RHODE, të cilët akuzuan kompaninë e Baldwin për shkelje të markës tregtare.

Në proces gjyqësor, marka e veshjeve dhe stilit të jetesës me bazë në New York të premten kishte kërkuar të ndalonte Hailey-n nga publikimi i një dokumentari të titulluar “The Making of Rhode”, por gjykatësi lejoi që ai të publikohej pasi rishikoi përmbajtjen e tij.

Avokati i Hailey, Michael Rhodes, tha në një deklaratë se ekipi i tij ishte “i kënaqur me urdhrin e plotë të gjykatës që mohonte kërkesën e paditësit për të urdhëruar paraprakisht kompaninë e re të Hailey dhe linjën e kujdesit të lëkurës”. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Jennifer Lopez tregoi se si të mbathni sandale japoneze me rripa këtë verë

Jennifer Lopez tregoi se si të mbathni sandale japoneze me rripa këtë verë

Moda
Truku viral i Anne Hathaway për buzët më të plota u shikua 5.9 milionë herë: “Të gjithë më shikonin sikur të kisha tri koka”

Truku viral i Anne Hathaway për buzët më të plota u shikua 5.9 milionë herë: “Të gjithë më shikonin sikur të kisha tri koka”

Estetikë
Kur mashkulli shikon femrat e tjera: Zemërimi nuk ndihmon, ja cila është zgjidhja!

Kur mashkulli shikon femrat e tjera: Zemërimi nuk ndihmon, ja cila është zgjidhja!

Muaji i parë i shtatzënisë: Nuk jeni as të vetëdijshme se trupi juaj po ju dërgon një sinjal se ngjizja ka ndodhur

Muaji i parë i shtatzënisë: Nuk jeni as të vetëdijshme se trupi juaj po ju dërgon një sinjal se ngjizja ka ndodhur

Shtatzëna
Bebja ime fle shumë. Kur duhet (s’duhet) të shqetësohemi?

Bebja ime fle shumë. Kur duhet (s’duhet) të shqetësohemi?

Fëmija befas nuk dëshiron të shkojë në kopsht, ndërkohë që e adhuronte: Cila mund të jetë arsyeja dhe si të reagoni?

Fëmija befas nuk dëshiron të shkojë në kopsht, ndërkohë që e adhuronte: Cila mund të jetë arsyeja dhe si të reagoni?

Kalo në kategori