LAJMI I FUNDIT:

Gruaja tregoi një truk për të pastruar në mënyrë të përsosur një pjatë pjekjeje

Gruaja tregoi një truk për të pastruar në mënyrë të përsosur një pjatë pjekjeje

Një grua në TikTok shpërndau një video të pastrimit të një pjate për pjekje.

Ajo e pastroi pjatën në mënyrë perfekte me vetëm një produkt, Coca-Cola.


Ajo derdhi Coca-Cola në një pjatë në mënyrë që ajo të mbulonte sipërfaqen e poshtme dhe e la atë brenda natës.

Ditën tjetër ajo e lau atë me detergjent për larjen e enëve dhe rezultati ishte – një pjatë me shkëlqim.

Video i kënaqi përdoruesit e atij rrjeti social. /Telegrafi/

@sisterpledgecleans#cleaninghacks #colacola #colacleaning #fyp #hack #burnedfood♬ Fire – Official Sound Studio

Në trend Fun

Më shumë
Në një video virale, një kamerier shpjegon se cilin rregull nuk duhet ta thyejnë kurrë mysafirët

Në një video virale, një kamerier shpjegon se cilin rregull nuk duhet ta thyejnë kurrë mysafirët

Interesante
Një çift në Angli janë bërë viralë pasi e kanë shndërruar kopshtin e tyre “gri” në një

Një çift në Angli janë bërë viralë pasi e kanë shndërruar kopshtin e tyre “gri” në një "oazë të bukur” me lule

Interesante
A mund ta gjeni brenda 30 sekondave trofeun e fshehur në mesin e qindra shisheve dhe gotave me birrë?

A mund ta gjeni brenda 30 sekondave trofeun e fshehur në mesin e qindra shisheve dhe gotave me birrë?

Interesante
U kërkoi nga pesë dollarë pjesëmarrësve në ditëlindjen e vajzës, kritikohet ashpër nëna nga Teksasi

U kërkoi nga pesë dollarë pjesëmarrësve në ditëlindjen e vajzës, kritikohet ashpër nëna nga Teksasi

Interesante
Marifet i rrezikshëm - burri shijon vozitjen i mbështjellur me najllon dhe i varur në derën e veturës

Marifet i rrezikshëm - burri shijon vozitjen i mbështjellur me najllon dhe i varur në derën e veturës

Interesante
YouTuberi amerikan i kërkon Musk ta punësojë berberin indian - arsyeja do t'iu bëjë të qeshni

YouTuberi amerikan i kërkon Musk ta punësojë berberin indian - arsyeja do t'iu bëjë të qeshni

Fun
Kalo në kategori