LAJMI I FUNDIT:

Gruaja nuk preku asgjë në shtëpi gjatë tri ditëve, pasoi kaosi

Gruaja nuk preku asgjë në shtëpi gjatë tri ditëve, pasoi kaosi

Pasi i shoqi e kritikoi atë që nuk bënte asgjë, Lindsay Donnelly vendosi të ndalojë së bëri punët e shtëpisë përgjithmonë.

Reklama

Për tri ditë ajo nuk i hoqi mënjanë lodrat e fëmijëve, nuk i hoqi rrobat e pista nga dyshemeja, nuk lau enët apo hekurin.

Në vend të kësaj, ajo shkoi në një pushim të shkurtër me miqtë e saj.

Ashtu siç pritej, mjaftuan dy ditë që në shtëpinë e kësaj familje të lindte kaos. Lindsay publikoi një video në TikTok që tregon se si dukej shtëpia pas vetëm 48 orësh.

Burri i saj e kuptoi se kishte gabuar dhe i kërkoi falje, dhe video hakmarrje në TikTok ka mbledhur 13.5 milionë shikime. /Telegrafi/

@lindsaydonnelly2 Replying to @kris ♬ original sound – Lindsay D

Në trend Fun

Më shumë
A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

Fun
Gjendet një strukturë prej druri gjysmë milion vjeçare në Zambi

Gjendet një strukturë prej druri gjysmë milion vjeçare në Zambi

Interesante
Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Fun
A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

Virale
Autoritetet kanadeze shpëtojnë qenin e bllokuar në çati

Autoritetet kanadeze shpëtojnë qenin e bllokuar në çati

Interesante
Nëse mund t’i përfshini NËNTË PIKAT me vetëm KATËR VIJA, ju jeni gjeni (Video)

Nëse mund t’i përfshini NËNTË PIKAT me vetëm KATËR VIJA, ju jeni gjeni (Video)

Fun
Kalo në kategori