LAJMI I FUNDIT:

Gruaja nga Nebraska merr propozim për martesë menjëherë pasi vrau një dre gjatë gjuetisë

Gruaja nga Nebraska merr propozim për martesë menjëherë pasi vrau një dre gjatë gjuetisë

Një grua nga Nebraska ka shënuar një moment të jashtëzakonshëm në jetën e saj, duke pranuar një propozim për martesë pasi vrau një dre gjatë një udhëtimi për gjueti në jug të Lincoln, SHBA.

Samantha Camenzind u befasua kur i dashuri i saj, Cole Bures, jo vetëm që pati sukses në gjuetinë e drerëve, por edhe bëri një propozim martese shumë kreativ, përcjell Telegrafi.

Raportohet se propozimi u bë në mes të një seti fotografik me ” trofeun” e fituar gjatë udhëtimit.

Çifti i cili ka një lidhje të fortë prej tre vitesh, ka një pasion të përbashkët për gjuetinë, dhe ata ndajnë jo vetëm emocionin e aventurës së gjuetisë, por edhe pasionin për përpunimin dhe konsumimin e mishit.

Ata kanë planifikuar të martohen vjeshtën e ardhshme.

Megjithatë, ata sigurojnë se data e martesës së tyre nuk do të përputhet me sezonin e gjuetisë, pasi pasioni i tyre për gjuetinë është një aventurë që do të vazhdojë edhe pas lidhjes së tyre martesore. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Çakalli zbret në mes të Tiranës, kapet në shkallët e Teatrit të Operas dhe Baletit

Fun
Nëna mendonte se vajza e saj kishte fuqi të mbinatyrshme: Me këtë truk të thjeshtë, edhe ju mund t'i mahnitni njerëzit

Nëna mendonte se vajza e saj kishte fuqi të mbinatyrshme: Me këtë truk të thjeshtë, edhe ju mund t'i mahnitni njerëzit

Fun
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Krijesa misterioze në një pjesë malore (Video)

Krijesa misterioze në një pjesë malore (Video)

Interesante
Kalo në kategori