Ky është momenti revoltues kur një grua kafshoi një shalqi jashtë një shitoreje të frutave në Londër, përpara se të largohet sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Pamjet nga kamerat e sigurisë, të filmuara të hënën, tregojnë gruan duke ecur përgjatë trotuarit përpara se të ecë drejt super-marketit në lindje të Londrës, transmeton Telegrafi.

Më pas ajo qëron një copë të madhe shalqiri e mbuluar me një qese të hollë plastike.

Pa hezituar, ajo kap copën e shalqirit për ta kafshuar dhe pas një momenti ajo largohet nga aty. /Telegrafi/