LAJMI I FUNDIT:

Gruaja hasi në një krijesë të errët e të frikshme në një pyll në Hawaii – çfarë fshihej aty?

Gruaja hasi në një krijesë të errët e të frikshme në një pyll në Hawaii  – çfarë fshihej aty?

Një grua u shpreh e bindur se kaloi pranë një ‘fantazme’ në një pyll të çuditshëm në Hawaii pa e kuptuar as vetë.

Kay Borleis po kryente një maratonë në shtigjet e Honolulu Mauka të Hawaiit, kur pretendoi se kishte hasur në atë krijesë, dhe fotografia që vërtetonte këtë ishte shkrepur nga shoqja e saj, Cassie, transmeton Telegrafi.

Në fillim as njëra dhe as tjetra nuk kishin vërejtur ndonjë gjë të pazakontë.


Megjithatë, përmes një vështrimi më të afërt në foto mund të detektohet një figurë e tmerrshme e errët që fshihej në pemë duke e shikuar sportisten drejtpërdrejt.

Detajin e kishte vërejtur mamaja e Cassie-t.

Kay mori pjesë në një maratonë në janar të vitit 2019 gjatë një eklipsi hënor, i cili shpesh lidhet me pamje paranormale dhe misterioze.

Të dyja dyshojnë se figura misterioze ishte në fakt shpirti i një luftëtari të lashtë në Hawaii i njohur si Marshuesi i Natës.

“Nuk e kemi parë që dikush të ketë kaluar dhe nuk kishte statuja përgjatë shtigjeve”, deklaroi Kay. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Interesante
Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Virale
Në një plazh kroat, turistët detyrohen të paguajnë taksë edhe për peshqirët  e tyre

Në një plazh kroat, turistët detyrohen të paguajnë taksë edhe për peshqirët e tyre

Fun
Moment i rrallë i jetës së egër: Hiena i dorëzohet luaneshave

Moment i rrallë i jetës së egër: Hiena i dorëzohet luaneshave

Interesante
Prindërit u tronditën kur gjetën gjarprin në shtratin e fëmijëve, ishte thuajse e pamundur ta dallonin

Prindërit u tronditën kur gjetën gjarprin në shtratin e fëmijëve, ishte thuajse e pamundur ta dallonin

Fun
Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Interesante
Kalo në kategori