LAJMI I FUNDIT:

Gorenje Department Store tani edhe në Korishë të Prizrenit

Sot më datën 14 Tetor, me çmime fantastike, shumëllojshmëri produktesh, Gorenje Department Store po hap dyqanin e 19-të më të ri në Korishë të Prizrenit.

Dyqani është i dizajnuar me trendet e fundit evropiane ku zotëron hapësirë prej 2500 m2 ku ofron ambient të këndshëm, shërbim, cilësi dhe kualitet të lartë të produkteve.

GDS ofron gamë të gjërë të produkteve shtëpiake të brendeve botërore si më poshtë:

– Gorenje – Teknikë e bardhë

– Hisense – TV

– Poland Mobilje – Mobilje

– Xiaomi – Elektronikë

– Prity – Kamina

– Medio Basso – Produkte shtëpiake dhe aksesorë

– FreeOn – Produkte të ndryshme për fëmijë

– Pilot Bike – Biçikleta

– Force – Aksesorë për biçikleta dhe shumë brende tjera

Na vizitoni sot për të përfituar nga SUPER ZBRITJET në artikuj të caktuar!

Vendi: Korishë

Adresa: Magjistralja Prizren – Suharekë

Ora: 11:00

Ju mirëpresim!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
AUV heq dilemat, domatet nga Shqipëria brenda parametrave të lejuar për konsum

AUV heq dilemat, domatet nga Shqipëria brenda parametrave të lejuar për konsum

Ekonomi
Dri Cena, kryeshefi i ri ekzekutiv i KRU

Dri Cena, kryeshefi i ri ekzekutiv i KRU "Hidrodrini" mban takim me Bordin e Drejtorëve

Ekonomi
Dyshimet për përmbajtje të hormoneve në domatet nga Shqipëria – nga janari Kosova importoi mbi 4 milionë kilogramë

Dyshimet për përmbajtje të hormoneve në domatet nga Shqipëria – nga janari Kosova importoi mbi 4 milionë kilogramë

Jehona Hulaj
Premiera e Transformers: Rise of the Beasts në CineStar Megaplex mblodhi një numër të madh të njerëzve!

Premiera e Transformers: Rise of the Beasts në CineStar Megaplex mblodhi një numër të madh të njerëzve!

Cinestar
Promobi fiton vëmendjen ndërkombëtare në Imm Cologne me dizajnet e saj të jashtëzakonshme të mobiljeve

Promobi fiton vëmendjen ndërkombëtare në Imm Cologne me dizajnet e saj të jashtëzakonshme të mobiljeve

Promobi
Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

Bursa për studentë nga Kosova nga CITY College, Kampusi i Evropës i Universitetit të York-ut

CITY College
Kalo në kategori