LAJMI I FUNDIT:

Gorenje Department Store – fushë e gjerë e rrjetave!

Gorenje Department Store – fushë e gjerë e rrjetave!

Gorenje Department Store mund të gjeni të gjitha brendet në fushën e rrjetave si: TP-LInk, Mikrotik, Asus, Cudy, Dahua etj.

Duke filluar nga kabllot e LAN, USB BLUETOOTH dhe Wireless extender apo zgjerues rrjeti, switch ose ur lidhëse, router wireless apo dhe mash (pajisje profesionale zgjeruese).

Gorenje Department Store përmban brenda saj një nga dyqanet më të mëdha të teknologjisë në Kosovë, goSmart – electronics. Me një gamë të gjerë të produkteve elektronike dhe teknologjike, si dhe një staf të kualifikuar dhe miqësor, goSmart – electronics është vendi i duhur për të blerë pajisje elektronike me çmime promocionale dhe zgjidhje afatgjatë!

Stafi i kualifikuar në goSmart – electronics do t’ju referencoj për të bërë zgjedhjen perfekte për nevojat tuaja në rrjetat kualitative që ju nevojiten!

goSmart – electronics – Zgjidhja ideale për nevojat tuaja elektronike!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT

Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT

GO+
Ministri gjerman i Bujqësisë vjen në Kosovë – homologu kosovar e pret në pikën kufitare në Han të Elezit

Ministri gjerman i Bujqësisë vjen në Kosovë – homologu kosovar e pret në pikën kufitare në Han të Elezit

Ekonomi
Në Prishtina Mall, me 5 tetor hapen - Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Në Prishtina Mall, me 5 tetor hapen - Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Kompani ndërkombëtare do të marrin pjesë në panairin e parë për pasuri të paluajtshme - Prishtina Real Estate Expo 2023

Kompani ndërkombëtare do të marrin pjesë në panairin e parë për pasuri të paluajtshme - Prishtina Real Estate Expo 2023

Prishtina Real Estate EXPO
A e dini ku mund të këmbeni kriptovaluta në Kosovë?

A e dini ku mund të këmbeni kriptovaluta në Kosovë?

exCoins.me
Tech Park Prishtina gati të hapet - moment historik për të ardhmen e teknologjisë në Kosovë

Tech Park Prishtina gati të hapet - moment historik për të ardhmen e teknologjisë në Kosovë

STIKK - Kosovo ICT Association
Kalo në kategori