LAJMI I FUNDIT:

Gjykatësja ndërpreu seancën, kur i dyshuari nisi të kryente marrëdhënie intime me të dashurën (Foto)

Gjykatësja ndërpreu seancën, kur i dyshuari nisi të kryente marrëdhënie intime me të dashurën (Foto)

Derisa priste vendimin e gjykatëses, Andrey Andreev nisi të kryente marrëdhënie intime me të dashurën, në sallën e një gjyqi në Rusi.

Reklama

Për shkak të kësaj skene të jashtëzakonshme, Elena Armist e ka ndërprerë seancën dhe e shtyu për një kohë ta pacaktuar, transmeton Telegrafi.

Partnerët në të 30-at, vazhdonin të bënin marrëdhënie, teksa të pranishmit dhe stafi i gjykatës dalinin prej gjykatores që ndodhet në Rostov-on-Don. Pranë tyre kanë shkuar sigurimi, për t’i nxjerrë jashtë me forcë.

Partnerët para se të fillonin marrëdhënien intime

Andreev së bashku me vëllain e të dashurës, që po ashtu ishte në sallë, ishin ty dyshuar për një seri vjedhjesh.

E tëra ndodhi, para syve të viktimave të cilëve iu ishin vjedhur gjësende nën kërcënimin e armëve. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Ulkonja e zbuluar në Kaliforni është vetëm e dyta në 100 vitet e fundit

Ulkonja e zbuluar në Kaliforni është vetëm e dyta në 100 vitet e fundit

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Fun
Qeni kërkon prej pronarit t’ia mbajë putrën gjersa vozitë në veturë

Qeni kërkon prej pronarit t’ia mbajë putrën gjersa vozitë në veturë

Fun
Jeta

Jeta

Kalo në kategori