LAJMI I FUNDIT:

Gjykata e lë në burg, Altin Çoku: Jam arrestuar në mënyrë të paligjshme, foton nuk e nxora unë

Gjykata e lë në burg, Altin Çoku: Jam arrestuar në mënyrë të paligjshme, foton nuk e nxora unë

Gjykata e Tiranës pranoi kërkesën e Prokurorisë për caktimin e masës “arrest në burg” për Altin Çokun, i arrestuar si shkaktar i vetëvrasjes së një 27-vjeçarje, për shkak të publikimit të një fotoje intime me të në rrjetin social TikTok.

Para seancës, Çoku shfajësoi veten duke mohuar publikimin e fotos.


“Jam arrestuar në mënyrë të paligjshme sepse dihet kush e ka bërë. Foton e ka nxjerrë shtetasi A.H. Jam përdorues i TikTok si gjithë të tjerët”, është shprehur ai. /Telegrafi/

Altin Çoku flet para gjykatës, zbardhet dëshmia lidhur me vetëvrasjen e 27-vjeçares në Kamëz
Lexo po ashtu Altin Çoku flet para gjykatës, zbardhet dëshmia lidhur me vetëvrasjen e 27-vjeçares në Kamëz

Në trend Lajme

Më shumë
Efekti

Efekti "TikTok", mbi 15 nxënëse të dy shkollave në Fushë-Kosovë dyshohet se i kanë gërvishtur duart e tyre

Arsim
Hapja e urës në Mitrovicë: Për disa

Hapja e urës në Mitrovicë: Për disa "rritje e tensioneve", për të tjerët "gjë e mençur"

Lajme
“Provat mund të na dërgojnë diku tjetër”- Elshani flet për serbin që u arrestua për spiunazh

“Provat mund të na dërgojnë diku tjetër”- Elshani flet për serbin që u arrestua për spiunazh

Siguri
Ndryshimet në skemën sociale, familjet në nevojë që kanë fëmijë mbi pesë vjeç mund të aplikojnë sërish për ndihmë financiare

Ndryshimet në skemën sociale, familjet në nevojë që kanë fëmijë mbi pesë vjeç mund të aplikojnë sërish për ndihmë financiare

Lajme
I zhdukur që nga 22 maji, Gëzim Trakaniqi nga Peja gjendet shëndosh e mirë

I zhdukur që nga 22 maji, Gëzim Trakaniqi nga Peja gjendet shëndosh e mirë

Komunat
Musliu: Kryqëzimi i fuqive në Mal të Zi - ndryshimi i kursit dhe arrestimi i Gjukanoviqit

Musliu: Kryqëzimi i fuqive në Mal të Zi - ndryshimi i kursit dhe arrestimi i Gjukanoviqit

Politikë
Kalo në kategori