LAJMI I FUNDIT:

Gjendet një person i vdekur në rrugë, Prokuroria e Velesit kërkon obduksion për të gjetur shkaqet e vdekjes

Gjendet një person i vdekur në rrugë, Prokuroria e Velesit kërkon obduksion për të gjetur shkaqet e vdekjes

Nga Prokuroria e Velesit bëjnë të ditur se janë kryer kontrolle në një rrugë anësore në Bogomillë të Çashkës, ku është gjetur një trup i pajetë i një mashkulli.

“Prokurori publik ka lëshuar urdhër për obduksion të trupin të të vdekurit 60-vjeçar për të përcaktuar shkaqet e vdekjes”.


“Sipas udhëzimeve të prokurorit publik janë grumbulluar gjurmë të cilat do t’i nënshtrohen ekspertizës dhe po ndërmerren veprime të tjera për zbardhjen e plotë të ngjarjes”, thonë mes tjerash nga Prokuroria.

Në trend Lajme

Më shumë
Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, Ramadani: Hapet një kapitull i rëndë në sigurinë globale

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, Ramadani: Hapet një kapitull i rëndë në sigurinë globale

Siguri
Mediumi spanjoll: Tetë deputetë të Spanjës do të votojnë kundër anëtarësimit të Kosovës në KiE

Mediumi spanjoll: Tetë deputetë të Spanjës do të votojnë kundër anëtarësimit të Kosovës në KiE

Lajme
Lajçak pranimin e Ballkanit Perëndimor në BE e quan rrugë me dy drejtime

Lajçak pranimin e Ballkanit Perëndimor në BE e quan rrugë me dy drejtime

Lajme
Përveç hetimit për dhunim, Pulaj akuzohet t’i këtë dhënë të miturit edhe drogë për konsum

Përveç hetimit për dhunim, Pulaj akuzohet t’i këtë dhënë të miturit edhe drogë për konsum

Drejtësi
Ndizen qirinj në Ferizaj për Eronën që u vra nga ish-bashkëshorti

Ndizen qirinj në Ferizaj për Eronën që u vra nga ish-bashkëshorti

Lajme
Lehtësohen edhe më tutje procedurat e kalimit në kufi ndërmjet Kosovës dhe Shqipërisë – Balla dhe Sveçla nënshkruajnë marrëveshjen

Lehtësohen edhe më tutje procedurat e kalimit në kufi ndërmjet Kosovës dhe Shqipërisë – Balla dhe Sveçla nënshkruajnë marrëveshjen

Lajme
Kalo në kategori