LAJMI I FUNDIT:

Gjatë pagëzimit, vogëlushi ia rrëzoi nga duart Biblën priftit

Gjatë pagëzimit, vogëlushi ia rrëzoi nga duart Biblën priftit
Reklama

Sullivan 11-muajsh arriti ta bënte pak më argëtues pagëzimin e tij. Në një video tashmë virale të TikTok, nëna Candace Williams mban djalin e saj të vogël ndërsa një prift lexon Biblën.

Është një moment i veçantë dhe familja qëndron e rrethuar nga të afërmit dhe miqtë në altar. Por Sullivan papritmas u hodh dhe ia rrëzoi Biblën nga duart priftit dhe ajo fluturoi në pagëzimore.


Ndonëse prifti dukej paksa i hidhëruar, Williams më vonë tha për mediat se nuk ka shkaktuar asnjë problem.

“Ai mori menjëherë Biblën dhe vazhdoi. Burri im mezi e mbajti veten të mos shpërthente në të qeshura, si dhe vjehrra ime, e cila ishte në rreshtin e parë. Vëllai im qeshi me zhurmë”, tha ajo për Today.

Pagëzimi zgjati rreth 20 minuta dhe djali i argëtoi të gjithë gjatë gjithë kohës. Përveçse shkaktoi një incident, ai guxonte dhe buzëqeshte. /Telegrafi/

@nattyiceicebabyy @Barstool Sports hope you find this as funny as we did #baptismgonewrong ♬ Oh No – Kreepa

Në trend Fun

Më shumë
Skena tronditëse në Valencia: Një vajzë shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

Skena tronditëse në Valencia: Një vajzë shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Interesante
Kjo grua ka 26 pemë Krishtlindjesh në shtëpinë e saj: I duhen tre muaj për t'i dekoruar sipas shijes së saj

Kjo grua ka 26 pemë Krishtlindjesh në shtëpinë e saj: I duhen tre muaj për t'i dekoruar sipas shijes së saj

Fun
Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Vietnamezi i cili u ankua për dhimbje koke me muaj të tërë zbuloi se kishte shkopinj në kafkën e tij

Interesante
Kalo në kategori