LAJMI I FUNDIT:

Gjashtë persona rrahin brutalisht një njeri me ngjyrë në Alabama

Gjashtë persona rrahin brutalisht një njeri me ngjyrë në Alabama

Një rrahje masive ka ndodhur në lumin Montgomery në Alabama, ku ishin të përfshirë shumë persona, ka bërë të ditur policia amerikane.

Përleshja e madhe filloi kur disa burra filluan ta sulmojnë bashkëkapitenin me ngjyrë të një varke, raporton nypost.

Kapiteni i anijes pretendoi se racizmi ishte i përfshirë në sulmin e stilit “WWE” ndaj ekuipazhit të tij.

“Nuk ka kuptim që gjashtë persona të sulmojnë vetëm një njeri sepse u kishte lëvizur varkën disa metra më tutje. Sipas mendimit tim, sulmi ndaj Damien ishte i motivuar në baza racore”, tha kapiteni Jim Kittrel.

Raportohet se tre persona janë arrestuar me akuzën e sulmit të shkallës së tretë gjersa janë publikuar edhe pamjet e përleshjes.

Ndryshe, autoritetet policore kanë nisur hetimet rreth ngjarjes dhe shumë shpejt pritet të dal me një deklaratë për shtyp. /Telegrafi/


Në trend Botë

Më shumë
Duket si i pastrehë, por ka pasuri milionëshe në Gjermani - pensionisti tregon se shpenzon vetëm 5 euro në muaj për ushqim

Duket si i pastrehë, por ka pasuri milionëshe në Gjermani - pensionisti tregon se shpenzon vetëm 5 euro në muaj për ushqim

Evropa
Biden takohet me gruan dhe vajzën e Navalnyt - paralajmëron sanksione të ashpra kundër Rusisë

Biden takohet me gruan dhe vajzën e Navalnyt - paralajmëron sanksione të ashpra kundër Rusisë

Amerika
Zbulohen dy efekte anësore shumë të rralla që i shkakton vaksina kundër coronavirusit

Zbulohen dy efekte anësore shumë të rralla që i shkakton vaksina kundër coronavirusit

Botë
Skena në Spanjë sikur në filma - zjarrfikësit e guximshëm larguan në momentin e fundit çiftin nga ndërtesa që po digjej

Skena në Spanjë sikur në filma - zjarrfikësit e guximshëm larguan në momentin e fundit çiftin nga ndërtesa që po digjej

Evropa
Një ditë më parë u vranë 65 ushtarë rusë nga ukrainasit që përdorën HIMARS-in amerikan, sot ndodhi sërish një sulm i ngjashëm - ushtarët e Putinit u

Një ditë më parë u vranë 65 ushtarë rusë nga ukrainasit që përdorën HIMARS-in amerikan, sot ndodhi sërish një sulm i ngjashëm - ushtarët e Putinit u "zhdukën nga faqja e dheut"

Evropa
Skenë e pabesueshme nga Italia - një vrimë e madhe 'gëlltiti' veturat dhe njerëzit, ata u shpëtuan nga ushtria

Skenë e pabesueshme nga Italia - një vrimë e madhe 'gëlltiti' veturat dhe njerëzit, ata u shpëtuan nga ushtria

Evropa
Kalo në kategori