LAJMI I FUNDIT:

Gjarpri gjigant tentoi ta gëlltit për së gjalli iriqin, por e pësoi shumë keq (Video)

Gjarpri gjigant tentoi ta gëlltit për së gjalli iriqin, por e pësoi shumë keq (Video)

Një video e pazakontë e publikuar në internet, shfaq momentin kur një gjarpër gjigant mundohet t’ju mbijetoi plagëve të shumta të marra nga një iriq, i cili e kishte mbushur me gjemba derisa ishte munduar ta përpijë për së gjalli.

Reklama

Në videon e filmuar në Brazil shihet se si gjarpri mezi lëviz nga qindra gjemba që i janë ngulur nëpër trup, të cilat i ka “fituar” si rezultat në momentin kur është munduar ta gëlltit iriqin, transmeton Telegrafi.

Gjarpri gjigant duket se nuk e kishte ditur që iriqi në asnjë mënyrë nuk duhet sulmuar, duke marrë parasysh faktin se është i mbuluar nga mijëra gjemba të cilat ia kanë bërë ferr jetën.

Shumë komentues janë ndarë rreth kësaj ngjarje derisa shumë prej tyre mendonin se burri që e ka fotografuar është dashur ta ndihmojë, derisa të tjerët janë të bindur se gjarpri e ka paguar çmimin e merituar për faktin se është munduar ta sulmojë iriqin. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Traditë e çuditshme: Dhëndri dhe nusja, seks në prezencë të mysafirëve (Video,+16)

Traditë e çuditshme: Dhëndri dhe nusja, seks në prezencë të mysafirëve (Video,+16)

Fun
Një qytet në Irlandë ka vendosur të ndalojë fëmijët të përdorin celularin deri në shkollën e mesme

Një qytet në Irlandë ka vendosur të ndalojë fëmijët të përdorin celularin deri në shkollën e mesme

Interesante
Një krijesë misterioze kapet nga kamera në ujërat e Karolinës së Jugut

Një krijesë misterioze kapet nga kamera në ujërat e Karolinës së Jugut

Interesante
Dikujt i ka buzëqeshur fati - fiton lotarinë britanike prej 135 milionë eurove

Dikujt i ka buzëqeshur fati - fiton lotarinë britanike prej 135 milionë eurove

Fun
Çfarë shihni fillimisht në këtë fotografi?

Çfarë shihni fillimisht në këtë fotografi?

Interesante
'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

Interesante
Kalo në kategori