LAJMI I FUNDIT:

Gara për imazhet më të bukura në National Geographic (Foto)

Gara për imazhet më të bukura në National Geographic (Foto)

Gara për fotografitë më të bukura të organizuar nga National Geographic, ka publikuar disa nga imazhet e preferuara që janë shkrepur në vende të ndryshme të botës.

Në shumicën e fotografive ishin kafshët ato që u bënë më së shumti përshtypje anëtarëve të jurisë, pasi konsiderohen imazhe të “vështira” për faktin se kërkohet shumë mund dhe punë për realizimin e tyre, transmeton Telegrafi.


Në garën për fotografitë më të bukura kanë marrë pjesë fotografë nga e mbarë bota, ndërsa ende nuk është vendosur përfundimisht se cilat do të jenë ato imazhe.

Sidoqoftë, ju ftojmë të shikoni fotogalerinë e publikuar më poshtë të cilat janë vërtetë mbresëlënëse. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Foto të çuditshme dasmash për të cilat është e vështirë të gjesh fjalët e duhura për t’i përshkruar

Foto të çuditshme dasmash për të cilat është e vështirë të gjesh fjalët e duhura për t’i përshkruar

Fun
Prezantueses amerikane i futet miza në gojë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë – detyrohet të vazhdojë moderimin

Prezantueses amerikane i futet miza në gojë gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë – detyrohet të vazhdojë moderimin

Fun
Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Fun
Pse duhet të vendosni një foto tuajën në shoqëri me një qen në rrjete sociale gjatë Shën Valentinit

Pse duhet të vendosni një foto tuajën në shoqëri me një qen në rrjete sociale gjatë Shën Valentinit

Mbi 16 milionë pëlqime - loja e këtyre katër çamarrokëve ka pushtuar internetin

Mbi 16 milionë pëlqime - loja e këtyre katër çamarrokëve ka pushtuar internetin

Fun
Çfarë do të thotë të shohësh në ëndërr njerëz që kanë vdekur?

Çfarë do të thotë të shohësh në ëndërr njerëz që kanë vdekur?

Kalo në kategori