0Shares

Sipas një thashetheme të re, Galaxy Note 8 do të jetë gjithashtu në dispozicion në 6GB RAM dhe 128GB mundësi ruajtjeje të hapësirës së brendshme. Thashethemet vijnë në formën e një cicërime nga një burim relativisht i njohur kinez.

Deri më tani, vetëm version 6GB / 64GB është spekuluar. Burimi gjithashtu vë në dukje se nuk do të ketë ndonjë variant RAM prej 8 GB.

Natyrisht, një Emperor Edition Note 8 me 8GB RAM dhe 256GB memorie tashmë është përfolur, kështu që është e drejtë të supozohet se burimi i informacionit është duke folur për modelin standard Note 8.

Evan Blass (@evleaks në Twitter), zakonisht i besueshëm, ka ndarë një imazh të ri të fabletit të ardhshëm Samsung Galaxy Note8.

Imazhi është i ngjashëm me atë që Samsung ka ndarë si ftesë shtypit ku fton gazetarët  për zbulimin e pajisjes, përveç se ajo jep një vështrim më të mirë në dizajn si dhe konfirmon dizajnin e Galaxy Note 8.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)