Gabrielle Union tregoi figurën e saj në formë me një fustan të gjelbër të hapur të hënën në rrjetet sociale.

49-vjeçarja postoi disa fotografi në Instagram me fustanin që shfaqte rripa të kryqëzuar dhe një të sipërme si bikini së bashku me një fund të bukur.

Gabrielle kishte flokët e saj të errët drejt poshtë dhe mbajti si aksesorë një byzylyk.

Ylli i Hollywood-it më parë ia ka besuar fizikut të saj të dobët dietës, por ende e trajton veten me ëmbëlsira për të pasur ekuilibër.

Gabrielle Union flet për tejkalimin e vetëvlerësimit të ulët dhe jep këshilla për prindërit e tjerë Gabrielle Union flet për tejkalimin e vetëvlerësimit të ulët dhe jep këshilla për prindërit e tjerë

“Por unë thjesht qëndroj aktive dhe nuk e lë të dalë shumë jashtë kontrollit”, tha ajo për Fitness Magazine në 2020.

“Unë ha më shumë perime, dhe ashtu siç më pëlqen bifteku i rastësishëm, përpiqem të zvogëloj porcionet aktuale”, shtoi Gabrielle.

Gabrielle është e martuar që nga viti 2014 me ish-basketbollistin profesionist Dwyane Wade. /Telegrafi/