Epoka e rrjeteve sociale ka bërë që pozimi i duhur të jetë shndërruar tashmë në një domosdoshmëri.

Personalitet e famshme, por edhe njerëz të rëndomtë që kanë ndjekës të shumtë, kujdesen që t’i postojnë fotografitë në të cilat duken më bukur.

Porse që të ndodhë kjo duhet pasur mjeshtri. Teksa përdoruesja e Instagramit, Bonnie Rodriguez Krzywicki, ka dhënë disa këshilla për fotografi të bukura.

Përmes videove dhe fotografive të shpërndara në profilin e saj, ku numëron mbi 836 mijë ndjekës, ajo tregon si të merrni pozën e duhur.

Bonnie i ka mahnitur ndjekësit e saj me mënyrën e pozimit duke bërë që femrat, të cilat i zbatojnë këshillat e saja të duken si modele. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Bonnie Rodríguez Krzywicki (@bonnierzm)