LAJMI I FUNDIT:

Fundjavë e paharrueshme treditore në Grand Blue Fafa

Fundjavë e paharrueshme treditore në Grand Blue Fafa

Këtë të hënë, më 17 qershor, vikendi juaj dy-ditor tani zgjatet në tre ditë, kjo për shkak të festës së Kurban Bajramit.

Për shumë njerëz, kjo është një kohë për të festuar dhe për të kaluar momente të mira me familjen dhe miqtë. Resorti Grand Blue Fafa, e kupton rëndësinë e kësaj feste dhe prandaj janë të përgatitur për të festuar Kurban Bajramin bashkë me ju në mënyrën më të bukur.

E ndërtuar në një nga plazhet më të bukura të Shqipërisë, Durrësin, Grand Blue Fafa është më shumë se një resort, është një destinacion që premton luks, qetësi dhe një eksperiencë që do t’ju mbesë në mendje për një kohë të gjatë. 

Me një dizajn elegant dhe shërbime të pakrahasueshme, Grand Blue Fafa krenohet me një ambient që kombinon bukurinë natyrore të bregdetit të Durrësit me komoditetin dhe luksin modern.

Që nga momenti kur do të shkelni në hollin e Grand Blue Fafa, do të ndiheni të mrekulluar nga dizajni i tij elegant dhe modern. Arkitektura e resortit është një përzierje perfekte e elementeve bashkëkohore dhe tradicionale, që reflekton kulturën e pasur shqiptare dhe bukurinë natyrore të bregdetit të Durrësit.

Dhomat dhe apartamentet janë të dizajnuara me një vëmendje të veçantë ndaj detajeve, duke ofruar një hapësirë të rehatshme dhe të sofistikuar për të gjithë mysafirët.

Resorti Grand Blue Fafa është dizajnuar për të qenë një oaz relaksi për të gjithë mysafirët e tij. Plazhi privat, pishinat e jashtme dhe të brendshme, si dhe spa-ja luksoze, janë vetëm disa nga shërbimet që resorti ofron për të siguruar që çdo mysafir të ndjehet i qetë dhe i relaksuar gjatë qëndrimit të tij. 

Nëse kërkoni një vend për të shpëtuar nga stresi i përditshëm, Grand Blue Fafa është vendi i duhur për ju.

Përvojë unike për çdo mysafir

Grand Blue Fafa, shërbimi është një prioritet absolut. Stafi i përgatitur dhe mikpritës është gjithmonë në dispozicion për të siguruar që çdo kërkesë e mysafirëve të përmbushet me kujdes dhe efikasitet. Nga momenti i check-in-it deri në check-out, çdo hap i përvojës tuaj është menduar për të garantuar një qëndrim të këndshëm dhe të paharrueshëm.

Një nga aspektet më të veçanta të Grand Blue Fafa është gastronomia e tij. Restorantet e resortit ofrojnë një gamë të gjerë të shijeve lokale dhe ndërkombëtare, të përgatitura nga shefa kuzhine me përvojë. Pavarësisht nëse dëshironi të shijoni një mëngjes të pasur, një drekë të shijshme apo një darkë të sofistikuar, Grand Blue Fafa ka gjithçka që ju nevojitet për të kënaqur shijet tuaja kulinare.

Nëse kërkoni një vend për të festuar Kurban Bajramin apo thjesht dëshironi të relaksoheni dhe të shijoni fundjavën me bukuritë e bregdetit të Durrësit, Grand Blue Fafa është zgjidhja e përsosur për ju.

Për më shumë informacione kontaktoni:

Facebook: Kompleksi Fafa

Nr.tel: +355697001353

Email: info@fafa.al

Web: www.fafa.al