Fran Drescher është ende shumë e lidhur me karakterin e saj nga “The Nanny” – dhe ende mund të përshtatet në rrobat e Fran Fine.

Aktorja, 63 vjeç, nxori një pjesë ikonike nga gardëroba e alter egos të mërkurën, duke veshur jelekun Moschino me ngjyrë ylberi që ajo veshi në sezonin e parë të komedisë ikonike, 28 vjet më parë.

Ndërsa ajo fillimisht e kishte veshur me një këmishë të bardhë me kopsa në episodin e vitit 1993, Drescher e stiloi atë me një xhaketë të thjeshtë të zezë këtë herë – një element kryesor në dollapin e saj, siç tha ajo për Page Six Style në 2018.


“Një bluzë e zezë e përsosur është kaq klasike – dua të them, çfarë do të dalë nga moda nga ajo bluzë e zezë?”, tha ajo.

Ndërsa bisedat për një rikthim të “The Nanny” –  potencialisht me protagonist Cardi B – nuk janë materializuar ende, fansat ishin të entuziazmuar për veshjen e aktores.

Foto: Instagram

“Një klasik i përjetshëm”, komentoi një person. “Si dukesh akoma e njëjtë? Ju nuk plakeni ”, shkroi një tjetër.

Është e qartë, ajo ka ende stil dhe prirje. /Telegrafi/