0Shares

Shpesh ndodhë që të bëhen disa fotografi, sepse partnerët nuk duken të dy bukur në të njëjtën kohë.

Por, çifti që dëshironin të bënin një imazh me efektin e prapavijës panoramike, mbetën të befasuar kur panë se si ishte realizuar.

Teshtima gjatë realizimit të fotografisë

Derisa shkrepet fotografia, ata duhej të qëndronin pa lëvizur, por gruaja ka teshtirë.

“E dashura ime ka dy koka, me njërën qeshë dhe tjetrën është e frikshme”, shkruan në imazhin e postuar në rrjetin social. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)