Këngëtarja Fjolla Morina po bën gati projektin më të ri muzikor të saj.

Këngëtarja shqiptare ka kohë që nuk ka lansuar këngë dhe këtë po e bën për një arsye të caktuar.

Bukuroshja ka konfirmuar se po bën gati projektin e ri të saj, i cili po punohet intensivisht.

Fjolla u shfaq nga studio e producentit Shkumbin Nebihu – Bini, i cili ndryshe njihet si një prej autorëve të hiteve.

Këngëtarja atraktive këndon në formë akustike në një prj videove të publikuara.

Shumë herë Fjolla u kontestua për potencialin e saj të performimit. Ajo së fundmi ishte më e fokusuar në jetën private. /Telegrafi/