LAJMI I FUNDIT:

Filmoi një dhelpër duke bërë diçka të çuditshme para shtëpisë, video mori 12 milionë shikime

Filmoi një dhelpër duke bërë diçka të çuditshme para shtëpisë, video mori 12 milionë shikime

Teksa po vëzhgonte natyrën nga ballkoni i shtëpisë së tij, një burrë papritmas vuri re një dhelpër në oborr, e cila befas filloi të bënte diçka që definitivisht nuk shihet shpesh.

Domethënë, dhelpra, duke menduar qartë se askush nuk mund ta shihte, në një moment u ul në bar dhe filloi të ecë përpara duke përdorur vetëm këmbët e përparme, ndërsa tërhiqte të pasmet nëpër dysheme.

Videoja ka mbledhur më shumë se 12 milionë shikime në TikTok dhe komentues të shumtë nuk e kanë fshehur se sa shumë i ka bërë të qeshin skena.

“E kapur në flagrancë”, ka shkruar një komentues.

“Ajo ndaloi dhe të shikoi sikur po të lutej ta mbani këtë mes jush”, tha një tjetër me shaka.

“Ndoshta përdor barërat e këqija si letër higjienike,” përfundoi një i tretë. /Telegrafi/

@ladbible Caught in 4K 😅 #ladbible #fyp #foryoupage #foxesoftiktok #caughtonvideo #embarrased ♬ original sound – LADbible

Në trend Fun

Më shumë
Njihuni me trajnerin më të vjetër të fitnesit

Njihuni me trajnerin më të vjetër të fitnesit

Interesante
Në vend të “PO” u dëgjua diçka tjetër - Të sapomartuarit u tronditën, më pas shpërthyen të qeshurat

Në vend të “PO” u dëgjua diçka tjetër - Të sapomartuarit u tronditën, më pas shpërthyen të qeshurat

Fun
Po vëzhgonin terrenin, droni i ushtrisë ukrainase filmon një objekt misterioz në qiell – ngjante me pjatën fluturuese të UFO-ve

Po vëzhgonin terrenin, droni i ushtrisë ukrainase filmon një objekt misterioz në qiell – ngjante me pjatën fluturuese të UFO-ve

Interesante
Videoja që po çmend përdoruesit e TikTok: Njerëzit nuk mund të bien dakord nëse kali po ecë përpara apo prapa

Videoja që po çmend përdoruesit e TikTok: Njerëzit nuk mund të bien dakord nëse kali po ecë përpara apo prapa

Fun
Shikoni reagimin e burrit kur zbuloi se do të 'bëhej' baba për herë të shtatë

Shikoni reagimin e burrit kur zbuloi se do të 'bëhej' baba për herë të shtatë

Fun
Nëna e pyet djalin e saj se çfarë mësoi në kopshtin e fëmijëve, shikoni përgjigjen gazmore të vogëlushit

Nëna e pyet djalin e saj se çfarë mësoi në kopshtin e fëmijëve, shikoni përgjigjen gazmore të vogëlushit

Fun
Kalo në kategori