LAJMI I FUNDIT:

Fëmija bie në rrugë nga lëvizja e makinës në Indi, ngritët dhe vrapon drejt menjëherë pas saj

Fëmija bie në rrugë nga lëvizja e makinës në Indi, ngritët dhe vrapon drejt menjëherë pas saj

Në një video që është bërë virale në mediat sociale, një vogëlush ra nga një makinë në lëvizje në një rrugë të zënë. 

Reklama

Nuk ishte asgjë më pak se një moment tronditës për një familje ndërsa vogëlushi i tyre ra nga makina e tyre në lëvizje në një rrugë të zënë në një video që është bërë virale në mediat sociale.

Videoja u postua fillimisht nga The Sun dhe u bë virale pasi përdoruesi i Twitter Shirin Khan e shpërndau atë të martën, transmeton Telegrafi.

Video u regjistrua në një rrugë të zënë ndërsa disa makina dhe automjete lëviznin së bashku. Krejt papritur, dera e bagazhit u hap dhe një fëmijë u rrëzua në rrugë.

Automjetet e tjera në rrugë menjëherë u ndaluan ndërsa fëmija u pa duke vrapuar drejt makinës së tij që ishte ndalur pas episodit të tmerrshëm. Për fat të mirë, fëmija shpëtoi i padëmtuar pas incidentit.

Një nga anëtarët e familjes së fëmijës doli nga makina dhe vrapoi drejt tij ndërsa këmbësorët e tjerë u mblodhën gjithashtu në vend.

Video është bërë virale me mbi 10,000 shikime deri më tani ndërsa përdoruesit e mediave sociale e shikuan klipin me tmerr.

Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Ulkonja e zbuluar në Kaliforni është vetëm e dyta në 100 vitet e fundit

Ulkonja e zbuluar në Kaliforni është vetëm e dyta në 100 vitet e fundit

Interesante
Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Fun
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Fun
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Kalo në kategori